Zvířecí humor
historky, v nichž hlavní roli hrají zvířátka

Čtyřnohý pomocník
Letadlo se chystá ke startu. Na poslední chvíli nastoupí muž se psem a posadí se s ním na dvě volná místa vedle cestujícího u okénka, pes zaujme prostřední sedadlo. Cestující se tázavě podívá na muže se psem. Ten vysvětlí, že jsou zde služebně, zaměstnává je letecká společnost. "Rexe si nevšímejte, to je náš nejlepší čmuchací pes. Jakmile odstartujeme, uvidíte ho při práci." Letadlo se zvedne a psovod řekne cestujícímu: "Teď se dívejte. Rexi, hledej!"
Pes seskočí, projde uličkou a sedne si před jednu ženu. Po několika vteřinách se vrátí a položí packu psovodovi na rameno.
Ten se obrátí k sousedovi a řekne: "Má u sebe marihuanu. Poznamenám si číslo sedadla a na nejbližším letišti si pro ni přijde policie."
"Skvělá práce!" odpoví cestující.
Psovod pošle psa znovu na obchůzku. Ten čenichá, posadí se u jednoho cestujícího, vratí se, a položí psovodovi na ramena obě tlapy.
"Tak tenhle má kokain. Poznamenal jsem si sedadlo."
"Ten pes se mi líbí!"
Psovod vyšle psa do třetice. Ten prochází tam a zpátky, nakonec se u jednoho cestujícího posadí, vrátí se, vyskočí na sedadlo, roztřese se a všechno kolem podělá.
"Co má tohle znamenat?!" zeptá se cestující znechuceně.
Psovod zašeptá: "Našel bombu."

Želvička
V hlubokém lese začne malá želvička šplhat na strom. Po několikahodinové námaze vyleze až na vršek, skočí dolů, zamává nožičkami a rozplácne se na zemi. Po nějaké době se probere, znovu vyleze na strom, skočí a řachne na zem. A tak se to opakuje.
Dvojice ptáčků sedící na větvi se na to smutně dívá, až nakonec samička řekne svému partnerovi: "Miláčku, už bychom mu asi měli prozradit, že je adoptovaný."

Psí život
Jednou jsem věšela na dvorku prádlo a dovnitř vešel starý, unaveně vypadající pes. Měl obojek a plné břicho, takže bylo zřejmé, že někomu patří. Přesto když jsem vešla do domu, tak šel se mnou, prolezl celou vstupní halu a nakonec se uložil do kouta k spánku. Asi za hodinu zaškrábal na dveře a pustila jsem ho ven.
Příští den přišel zase. Opět zalezl do "svého" rohu a hodinku se prospal. Takhle to pokračovalo několik týdnů. Napadlo mě připíchnout mu k obojku vzkaz: "Každé odpoledne se k nám Váš pes přichází vyspat."
Příští den přišel zase a na obojku měl jinou cedulku: "Nedivte se mu. Žije v domě, kde je deset dětí. Pokouší se aspoň trochu prospat."

Zaměstnání v ZOO
Do zoologické zahrady se přijde nezaměstnaný zeptat, jestli by pro něj neměli místo. Hlavní atrakce místní ZOO - hrozivě vyhlížející gorila - jim právě uhynula, a tak muži nabídnou, že než seženou jinou gorilu, mohl by se u nich převlékat do gorilí kůže a dělat návštěvníkům gorilu, aby neztratili návštěvníky. Kůže hrozně smrdí, ale slíbili mu dobrý plat, a tak muž s jistými obavami kývne.
Stáhnou z gorily kůži, zašijí ji a dají na ni neviditelné zapínání a za chvilku je "gorila" v kleci. Lidé jsou potěšeni, že se gorila přestala schovávat a podfuk "baští i s navijákem". Muži se divadýlko líbí a začne se předvádět. Skáče, buší se do prsou, řve a houpe se na provaze.
Při jednom akrobatickém kousku to však přežene, protrhne síť a přistane ve lví kleci. Lev zařve a gorila začne najednou ječet: "Pomoc, POMÓÓÓC!!!"
Lev k němu přiběhne, položí mu tlapy na ramena a zasyčí mu do ucha: "Vole, přestaň blbnout, nebo nás vyhodí oba!"

Nakonec něco lechtivějšího (spíše úchylnějšího):
Baví se dva kámoši v hospodě:
"Hele, proč jsi takový smutný?"
"Ale, přijdu domů a vidím, jak si to můj nejlepší přítel rozdává s mojí ženou ..."
"A cos mu řekl?"
"Fuj, Azore, k noze!"

back for good

© jr 1002