Nový počítačový virus

VÝSTRAHA
   Dostanete-li elektronickou poštu se záhlavím "End-All-Virus", nečtěte ji. Pokud byste tak učinili, End-All vám přepíše celý hard disk. Navíc poškrábe každý disk, který najde poblíž počítače a vás také. Z vaší mechaniky CD-ROM udělá podložku pod hrnek s kafem a budete-li chtít použít modem, budete do něj muset pískat sám.
   Změní vám nastavení termostatu v ledničce, takže zmrzliny v ní se rozpustí. Odmagnetizuje vám záznamy na všech kreditních kartách a provedení této práce vám naúčtuje. Změní vám naladění kanálů na videu (pokud jste vůbec pochopili, jak se ten zatracený krám programuje) a pomocí subharmonických frekvencí vám poškrábe každou kazetu, kterou se pokusíte přehrát.
   Vaší bývalé přítelkyni prozradí vaše současné telefonní číslo. Do akvária přimíchá Fridex. Před příchodem návštěvy vám položí špinavé ponožky na stolek v obýváku. Bude za vás dělat překlepy a nechávat zvednuté prkénko na WC. Až zaspíte a budete spěchat do práce, schová vám klíče od auta.
   End-All pozve vaši tchyni na měsíční návštěvu. Cukr v kávě vám nahradí sacharinem a na kabelové televizi chytíte jenom vysílání pro domácí kutily. Prozradí vašim známým všechno, za co se cítíte provinile a co doopravdy děláte. Soustavně vám bude přeparkovávat auto, takže ho na parkovišti budete pokaždé hledat.
   Virus End-All je rafinovaný a zákeřný. Je nebezpečný a těžko odhalitelný. A donutí vás číst srandovní E-maily.

back for good

© jr 2002