Vánoční večírek - pozvání

1. prosince
VŠEM ZAMĚSTNANCŮM
S radostí Vás mohu informovat o tom, že společný firemní Vánoční večírek se uskuteční 23. prosince v restauraci u Suchánků. Podávat se budou alkoholické i nealkoholické nápoje, k dispozici bude švédský stůl a malá kapela zahraje vánoční koledy. Jistě vás nepřekvapí, že se objeví náš pan ředitel v převleku Santa Clause a rozsvítí vánoční stromek. Poté si zaměstnanci vymění dárky.

Veselé Vánoce Vám i všem vašim rodinám přeje Milada Nováková, ředitelka personálního oddělení.

2. prosince
VŠEM ZAMĚSTNANCŮM
Včerejší informace neměla žádným způsobem diskriminovat naše židovské zaměstnance. Uvědomujeme si, že datum svátku chanuka se často shoduje s oslavami křesťanských Vánoc, letos bohužel ne. Proto budeme od nynějška raději mluvit o Svátečním večírku. Z tohoto důvodu také nebude na oslavě žádný vánoční stromek a nebudou se zpívat koledy.

Šťastné svátky Vám i celé Vaší rodině přeje Milada Nováková, ředitelka personálního oddělení.

3. prosince
VŠEM ZAMĚSTNANCŮM
K anonymnímu vzkazu, který jsem obdržela od anonymního abstinenta: nemohu omezovat podávání alkoholických nápojů, ale pokud nechcete vidět své kolegy v podroušeném stavu, můžete přece odejít dříve. Na žádost odborů se předávání dárků ruší, aby někteří zaměstnanci z nižších platových tříd nebyli deprimováni.

Milada Nováková, ředitelka personálního oddělení.

7. prosince
VŠEM ZAMĚSTNANCŮM
Zařídila jsem, že zaměstnankyně bulimistky budou mít stůl co nejdále od rautových stolů a těhotné ženy budou sedět co nejblíž záchodů. Gayové mohou sedět spolu, lesbičky nemusí sedět u jednoho stolu s gayi. Na stole gayů samozřejmě bude květinová dekorace. Spokojeni?

Milada Nováková, personální oddělení.

9. prosince
VŠEM ZAMĚSTNANCŮM
Lidičky - tím, že pan ředitel bude převlečen za Santa Clause nebylo míněno nic nekalého. Chápu, že příznivcům sociálně demokratické strany by byl přijatelnější Santa Zeman, ale neodpovídá to tradici.

Milada Nováková, anální oddělení.

10. prosince
VŠEM ZAMĚSTNANCŮM
Vegetariáni - s vámi si také poradím! Ten večírek bude v restauraci U Suchánků, ať se vám to líbí, nebo ne. Prostě si sednete co nejdále od masových pochoutek na rautových stolech a budete mít k dispozici pouze salátový bar včetně hydroponických rajčat. Ale víte, že rajčata mají cit?
Když je krájíte, ječí na vás. Zrovna teď je slyším...Jasně! Přeji vám podělaný svátky! Opijte se a chcípněte, slyšíte?

Nováková

11. prosince
VŠEM ZAMĚSTNANCŮM
Popřejme Miladě Novákové zotavení z její nemoci zaviněné stresem. Ráda jí předám vaše blahopřání do léčebny. Mezitím se vedení firmy rozhodlo zrušit firemní Sváteční večírek a dát všem zaměstnancům na den 23.prosince placené volno.

Jaroslava Horáková, zastupující personální ředitelka.

back for good

© jr 6002