Noční stopař

To takhle jednou stopuje chlápek o půlnoci na krajnici... je bouřka, déšť a k tomu půlnoc, takže se auta nějak moc nehrnou... najednou vidí v dálce světla auta, jak se pomaloučku strašidelně blíží k němu... je mu to divný, ale přece jen, auto je auto, že jo, takže když u něj zastaví, tak si naskočí... chce řidiči poděkovat, ale najednou vidí, že za volantem nikdo nesedí!

Strašně se lekne a než stačí nějak zareagovat, auto se dá zase pomaloučku strašidelně do pohybu... chlápek je už hysterickej, takže otevře dveře a za jízdy (pomalé) vyskočí a peláši jak Horymír k Neumětelům... pořád se ohlíží, bojí se, že auto zrychlí a přejede ho nebo něco podobnýho, tudíž se zastaví až v nejbližší vesnici.

Tam najde hospodu kupodivu ještě otevřenou, zapadne dovnitř, objedná si dvojitou tequilu a všem tu historku ještě v šoku vypráví ... všichni jsou z toho odvařený a litujou ho a obdivujou.

Asi za půl hodiny se otevřou dveře, vejdou dva zmoklý chlápkové, poručej si grog a rozhlídnou se kolem když uviděj našeho maníka, podívaj se na sebe a jeden povídá druhýmu:
"Hele vole, to je ten debil, co naskočil, když jsme v dešti tlačili!"

back for good

© jr 5002