Jak se správně stimulovat

Starší byznysmen si obstará mladou manželku. Ta se však chce každou chvíli milovat a on má problémy s erekcí. Zajde tedy za doktorem a vysvětlí mu problém. Doktor mu řekne:
"To není složité, stačí se trošku před milováním stimulovat a když přijde na věc, už budete připravený."
Byznysmen je potěšen. Sotva se vrátí do kanceláře, zazvoní telefon, na druhé straně novomanželka a už vzdychá, jak se jí po něm stýská a co by chtěla právě teď dělat. Manžel se začne dmout, že ji ukáže, jaký je chlap hned jak přijde z práce. Když položí telefon, začne přemýšlet, kam by se mohl se svou samostimulací uchýlit. - Když se schovám do xeroxové místnosti, mohli by mě uvidět, na toaletě je málo místa. Tak tedy nasedne do auta a vyrazí směrem k domovu. Na parkovišti zastaví a přemýšlí, kde by se mohl skrýt. Nakonec si vleze pod auto, jako že ho opravuje, rozepne si kalhoty, silně zavře oči a začne s představami a stimulací. Jak se tak stimuluje, najednou slyší přísný hlas:
"Dobrý den, tady je silniční kontrola. Co to děláte?"
"Opravuji převodovku..."
"No tak si opravte i brzdy, protože auto vám před pár minutami sjelo z kopce."

Paní Nováková

Paní Nováková se dostává do středního věku a začíná pociťovat jakési potíže. Jednoho dne požádá manžela, aby jí doprovodil k lékaři. Lékař ji prohlédne a povídá:
"Nic to není, paní Nováková, předepíši vám nějaké vitamíny a hlavně, trochu víc pohybu."
Novákovi jsou na odchodu, doktor si ale ještě vezme pana Nováka stranou a říká:
"Pane Novák, na slovíčko. Podívejte se, vaše žena se blíží ke kritickému období a je třeba, abyste se jí trochu víc věnoval. Takže za prvé, přestanete chlastat a za druhé alespoň jednou měsíčně se spolu hezky vyspíte."
Pan Novák pokývá hlavou a odejde. Žena se ho netrpělivě ptá:
"Tak co ti říkal?"
"Že asi umřeš, nejsou léky."

back for good

© jr 1002