Příhoda z posilovny
Chlapi jsou v šatně v posilovně soukromého klubu a oblékají se poté, co strávili nějakou tu dobu zvedáním železa. Náhle zazvoní mobilní telefon, který ležel na jedné z lavic. Jeden gentleman ho zvedne a odehraje se následující konverzace:

"Haló?"
"Miláčku - To jsem já!"
"Miláčku!"
"Jseš v klubu? Ano, Skvělé! Jsem jen dva bloky od Tebe a uviděla jsem v obchodě překrýsný norkový kožich... Je tak úžasný. Mohu si ho koupit?"
"Kolik stojí? "
"Jen $1,500."
"OK, kup si ho, jestli se Ti tak moc líbí..."
"Ahhh taky jsem se zastavila u dealera Mercedese a viděla modely na rok 2001. Jeden kabrio tam byl opravdu krásný. Mluvila jsem s prodavačem a dal mi opravdu dobrou cenu... A víš, že jsme uvažovali o výměně toho BMW, co jsme koupili minulý rok..."
"Jakou Ti dal cenu?"
"Jen $96,000..."
"OK, ale za tu cenu nám tam musí dát všechno příslušenství!!"
"Skvělé! Než zavěsím, je tu ještě něco..."
"Co?"
"Možná Ti to již přijde jako přílišné utrácení, ale koukala jsem se na Tvoje konto a ... inu - zastavila jsem se ráno u realitního agenta a uviděla u něj ten dům, co se nám minulý rok tak strašně líbil... je na prodej!! Představ si to miláčku! Vzpomínáš?! - ten s tím krásnym bazénem, anglickou zahradou, s 12 akry lesoparku a s kouskem soukromé pláže... "
"Kolik za to chtějí?"
"Jen $450,000... skvělá cena, a já teď vím, že na účtu máme akorát dost abychom si ten dům snů koupili... Tak jsem myslela... "
"Dobře, tak to teda koupíme, ale musíš to usmlouvat na $420,000, OK?"
"Ach, miláčku... Díky! Uvidím Tě večer!! Opravdu Tě miluju!!! "
"Jo - já vím... Ja Tebe taky... "
Chlapík zaklapne ten mobil rozhlédne se na pokleslé čelisti svých kamarádů, co stáli tak blízko, aby hovor vyslechli, zvedne ruku s tím mobilem do výšky a hlasitě se zeptá tak, aby to slyšel každý v místnosti:
"Nevíte čí je tento mobilní telefon???"

back for good

© jr 2002