Jak si vybrat přítelkyni
(Rádce zákazníka - výňatky z delšího pojednání)

   Stejně jako při koupi auta si musíte nejprve položit otázku, k čemu přítelkyni chcete používat. Jako intelektuálního partnera? Továrnu na děti? Doprovod na čundr? Nebo pro starý dobrý sex?
   S tím souvisí i druhá otázka - kolik si můžete dovolit utratit. To závisí zejména na vašich vlastních parametrech - pokud jste působivého vzhledu a podmanivá osobobnost se smyslem pro humor, budete si asi moci dopřát luxusní módní typ. Na druhé straně, pokud jste šeredný, smrdí vám nohy a nosíte oblečení z umělých vláken, budou vaše možnosti zřejmě dost omezené.

Nový nebo ojetý model?
   Odpověď bude závislá především na vašem věku. Jako základní vodítko může posloužit následující tabulka:
Váš věk:Doporučený model:
1-12Viz pozn. 1)
13-16Nový
17-21Použitý, ale ne opotřebovaný
22-35Silně ojetý
35-60Nový (viz pozn. 2)
přes 60Viz pozn. 1)
Poznámky:
1) Vyhledejte psychiatra
2) Platí, pokud váš příjem dosahuje alespoň 1 mil. Kč ročně. Jinak doporučujeme model "rozvedený".

Na zakázku nebo ze skladu?
   Najít správnou přítelkyni může být časově (i jinak) velmi náročné. V tom případě si můžete přítelkyni nechat vyrobit na zakázku. Dodací doba je však v tomto případě 14 až 16 let (podle zákonů platných v místě dodání). Máte-li na dosah továrnu na děti, možná se v tom případě budete rozmýšlet, zda přítelkyni skutečně potřebujete.

Hodnocení výzkumu
   Na základě rozsáhlého testování bylo zjištěno, že přítelkyně lze rozdělit do následujících kategoriíí:
   Bohyně:
   Žena vašich snů. Vybavena vším příslušenstvím, které si přejete a nemá žádné nežádoucí. Je schopna s vámi diskutovat o nuancích filozofických systémů, prohnat vás po kurtu při partii squashe, chápat vaše myšlenky ještě dříve, než je vyslovíte, a udělat spolu s vámi z postele hromadu třísek. Jediná potíž je v tom, že momentálně není na trhu.
   Polobohyně:
   Tento model se podobá bohyni, ale má některé nežádoucí doplňky, jako paranoického bývalého manžela, matku typu "jedubaba", otce alkoholika a malého spratka. Tento model často přispívá k tvorbě vašich šedin.
   Ta pravá:
   Nejlepší varianta pro většinu situací. Má většinu vlastností Bohyně, snad až na nežádoucí výšku nebo barvu vlasů; jinak jde o skvělou dlouhodobou investici. Velmi těžko se shání, ale s velkým štěstím se vám to může podařit.
   Kočka:
   Na pohled velmi atraktivní model se všemi 5 P. Chybí mu naneštěstí myšlenkové schopnosti a porozumění pro vaše potřeby. Vhodná pro večírky a udělání dojmu na vaše přátele, ale ne jako dlouhodobě využitelná přítelkyně.
   Kamarádka:
   Nejlepší úroveň duševního porozumění. Laskavá a obětavá, ale nedovede ve vás vzbudit nadšení. Některé typy se shánějí obtížně, jiné snadno - podle kvality.
   Prostě ženská:
   Škoda Favorit mezi přítelkyněmi. Snadno dostupná, ale jako přítelkyně použitelná jen z nouze, když není po ruce nic jiného. Často mrzutá a nespolehlivá, rozchod bývá nepříjemný.

back for good

© jr 0002