Nový, velice nebezpečný virus
odborníky nazvaný PRÁCE

Toto varování je velmi naléhavé. Chraňte se před virem, který se šíří pod názvem PRÁCE. Pokud obdržíte nějaký druh PRÁCE elektronickou poštou, z internetu nebo například od kolegy, v žádném případě zásilku NEOTEVÍREJTE.
Virus se vyskytuje a šíří již delší dobu. Všichni, kdo se dostali do styku s PRACÍ nebo se na ni třeba jenom podívali, přišli o svůj společenský život a jejich mozek přestal normálně fungovat.
Přijdete-li do styku s PRACÍ prostřednictvím elektronické pošty případně jiným způsobem, můžete se viru zbavit, jestliže ihned pošlete svému nadřízenému zprávu s následujícím textem v záhlaví: "Už mám dost těch sraček ... jdu do hospody." PRÁCE vám okamžitě automaticky vypadne z hlavy.
Dostanete-li PRÁCI na papíře, jednoduše dokument uchopte a vhoďte do koše. Oblékněte se, odeberte se se dvěma přáteli do nejbližšího baru a tam si dejte pivo nebo velký panák. Opakujete-li tento postup 14x, zjistíte, že PRÁCE už na vás nemá nejmenší vliv a že nejlepší kreslený film všech dob je Krteček.
Pošlete tuto zprávu všem přátelům, které máte v adresáři elektronické pošty.  Jestliže NEMÁTE v adresáři žádné přátele, virus PRÁCE již s největší pravděpodobností destruktivně zasáhl váš život.

back for good

© jr 0002