Ženy, ženy, ach ty ženy ...

Ideální manželka
Její muž byl po řadu měsíců v bezvědomí, z něhož se jen chvilkami probíral. Přesto jako věrná manželka celé dny proseděla u jeho lůžka.
Při jednom probuzení ji opět spatřil a řekl jí:
"Ve všech těžkých chvílích jsi byla se mnou.
Když mě vyhodili z práce, byla jsi mi oporou.
Když jsem začal podnikat a zkrachoval, byla jsi u toho.
Když mě postřelili, stála jsi vedle mě.
Když jsme přišli o dům, podporovala jsi mě.
Když jsem začal mít zdravotní problémy, i to jsi byla po mém boku.
Víš, co to znamená?"
"Copak, miláčku?"
"Nosíš mi smůlu!"

Miláček
Přítel ho pozval na večeři. Pokaždé, když hostitel chtěl něco manželce, oslovil ji "Miláčku", "Má lásko", "Drahoušku", "Zlatíčko" a podobně. Po nějaké době příteli řekl: "To je moc hezké, že po tolika letech manželství ještě svou ženu tak hezky oslovuješ." Hostitel odpověděl: "No jo, co mám dělat, když si nemůžu vzpomenout, jak se jmenuje?"

Maškarní
   Manželský pár dostal pozvání na nóbl maškarní večírek. Manželku rozbolela hlava a poslala manžela, ať jde sám. Ten jako vzorný manžel nechtěl, ale žena ho přesvědčila, že nemá cenu, aby si večer kazil i on, ona si beztak vezme aspirin a zalehne. Nakonec se manžel opravdu převlékl do kostýmu a odešel.
   Žena se asi hodinku prospala a zjistila, že ji už hlava nebolí. Protože ještě nebylo zvlášť pozdě, rozhodla se, že se na večírek vydá.
   Manžel nevěděl, jaký převlek si žena nachystala, a ta si proto řekla, že je to vítaná příležitost zjistit, jak se manžel v její nepřítomnosti baví. Na tanečním parketu poněkud užasla - manžel dováděl, tančil hned s jednou ženskou maskou, hned s druhou, pusa tady, vášnivé objetí tuhle. Manželka nechala svého tanečníka stát uprostřed sálu a protože vypadala sexy, samozřejmě pro ni nebyl problém upoutat manželovu pozornost na sebe.
   Dovolila mu všechno, co chtěl - vždyť byla jeho poslušná manželka - a tak není divu, že jí po chvíli zašeptal do ouška jednoznačný návrh. Přijala, a na chvíli zmizeli v zaparkovaném autě a poměli se. Před půlnočním odmaskováním se vytratila domů. Schovala masku a šup do postele čekat, jak se z toho nevěrník bude vykrucovat.
   Když se manžel vrátil, ženuška seděla v posteli a četla si. Zeptala se ho, jak strávil večer. "Jako vždycky. Bez tebe mě to tam nebavilo, tak jsem zalezl s kamarády do ústraní a hráli jsme celý večer poker. Kostým jsem půjčil jednomu známému, a ten mi pak moc děkoval, že tak hezký večer už dlouho nezažil."

Fajn holka
Zvoní telefon. Mladý muž zvedne sluchátko a na druhém konci se ozve:
"Ahoj. Tady Zuzka. Potkali jsme se před čtvrt rokem na mejdanu."
"Zuzka? Před čtvrt rokem???"
"Jen si vzpomeň! Bylo to u Mirka a po mejdanu jsi mě vezl domů. Cestou jsme zastavili a sklopil jsi sedadla. Říkal jsi mi, že jsem fajn holka."
"Jo, Zuzka! To jsem rád, že jsi zavolala. Jak se máš?"
"Nic moc. Jsem v tom a za čtvrt hodiny si lehnu pod vlak."
"Ty seš fakt fajn holka!!!"

Zvláštní přání (průměrného muže)
   Muž ve středních letech přijde do bor... - pardon: erotického salonu. Položí na stůl 10.000 a požádá o nejošklivější a nejtlustší "společnici". Madam ho upozorní: "Pane, za ty peníze můžete mít naši nejatraktivnější mladou sexbombu!"
   "Nechte to, jak jsem řekl. Víte, já nejsem nadržený - jenom jsem dlouho na cestách a stýská se mi po domově."

back for good

© jr 0002