Schůzka titánů
a jejich tajné technologie

Bill Gates, Andy Grove a Jerry Sanders (šéfové Microsoftu, Intelu a AMD, kdybyste už zapoměli na kamarády ze školy) měli obchodní schůzku na najvyšší úrovni. Uprostřed vypjatých jednaní se najednou ozvalo pípání z míst, kde seděl Bill. Bill povídá:
"To je můj nouzový pager. Pánové, promiňte, tento hovor musím opavdu vzít." Bill potom zvedl svoje hodinky k uchu, konec kravaty k ústům a vyřizuje si hovor. Když domluvil, všimnul si, jak se na něho ostatní dívají, tak začal vysvětlovat:
"No, to je můj nový komunikační systém. V hodinkách je zabudovaný reproduktor a v kravatě všitý mikrofón. Takhle můžu kdykoliv a komukoliv telefonovat."
Ostatní pochvalně přikývli a jednání pokračovalo. Po chvíli začal pípat Andy. Také pověděl něco v tom smyslu, že ten hovor musí přijmout, klepl se do ucha a jen tak začal hovořit do vzduchu. Když skončil, ostatní na něho tupě zírali, tak začal vysvětlovat: "To je můj nový komunikační systém. Mám reproduktor implantovaný v ušním boltci a mikrofón v tomto umělém zubě. Není to super vynález?"
Jednání zase pokračuje. Najednou si Jerry šíleně hlasitě prdne. Ostatní na něho vyvalí oči a on povídá:
"Nemá někdo kus papíru? Právě mi někdo faxuje ..."

back for good

© jr 1002