Proč je dobré si vzít inženýra
jen tak mimochodem dámy - já, já budu inženýr (možná .. jednou)

Doktor:
   Zdá se, že každá ženská by si chtěla vzít doktora. V tom případě nepočítejte s tím, že vám manželství vydrží déle než pět let. Nakonec vám uteče se svou sestřičkou nebo s mladou pacientkou, která simuluje kdovíco. Počká s tím samozřejmě, dokud nebudete mít na krku pár dětí. S inženýrem se vám něco takového nestane. Má sotva čas sejít se občas s vámi a v jeho zaměstnání se sotva potká s jinou ženskou.

Advokát:
   Opravdu čekáte, že můžete věřit někomu, kdo je placen za lhaní? Inženýrova žena takové problémy nemá. Ten neumí lhát přesvědčivě. Vezměte také v úvahu, že po rozvodu s právníkem vám nezůstane ani vindra.

Manažer:
   Pokud se týká čestného jednání - viz předešlý odstavec. Navíc budete cestovat po veletrzích apod., kde se bude stýkat se stejně "důvěryhodnými" individui. Firma, kde bude zaměstnán, ho bude držet v kleci (tzv. kanclík), dokud ho nepustí domů za vámi - pěkná ostuda!

Nebezpečná povolání (policista, hasič, výškový montér, atd.):
   Pokud váš manžel neutrpí smrtelný úraz, stane se z něj pravděpodobně mrzák (zranění páteře apod.) zrovna v době, kdy vy budete na svém sexuálním vrcholu. Jediné, co hrozí vašemu inženýrovi je to, že si zkazí zrak neustálým civěním na monitor. I toto nebezpečí má však své výhody: Nevšimne si, že stárnete, protože všechno uvidí rozmazaně. Bude si vás pamatovat takovou, jaká jste byla na prvním rande, protože paměť mu bude sloužit mnohem déle. A když se ho zeptáte "Miláčku, ty ses koukal na ni?" bude vám moci popravdě říci, že ji ani neviděl.

Kantor:
   Jediný důvod, proč se dal na tohle povolání, je, že bude stále obklopen mladými děvčaty, která ho budou zbožňovat. Brzy ho dostanou do kriminálu, a vy se budete muset s ostudou poohlédnout po někom jiném.

back for good

© jr 2002