Hotel pro ženy
"bajka" bez zvířátek s ponaučením pro všechny muže

Parta mladých žen vyrazila na dovolenou a zanedlouho našly pětiposchoďový hotel s tabulkou, na které stálo "Hotel výlučně pro ženy". A jelikož byly bez partnerů, rozhodly se vejít, aby zjistily, zda stojí zato ubytovat se tam. Recepční, velmi atraktivní chlapík, jim vysvětluje, co je to za hotel:
"Máme tu pět poschodí ... projděte si všechna poschodí a pokud najdete to, co hledáte, vraťte se zapsat. Je jednoduché se rozhodnout, neboť na každém poschodí je tabule, která vám naznačí, co dané poschodí nabízí."
Dámy vyjdou do prvního poschodí a na tabuli stojí: "Na tomto poschodí jsou muži, kteří v posteli nestojí za nic, ale jsou velmi citliví a milí".
Parta se zasměje a jdou výše. Tabule na druhém poschodí hlásá: "Muži na tomto poschodí jsou vynikající milenci, ale všeobecně špatně zacházejí se ženami".
To se jim také nelíbí, takže pokračují do třetího. Tam na tabuli čtou: "Muži na tomto poschodí jsou vynikající milenci a velmi citlivě přistupují k potřebám žen".
To je velice zaujme, ale ještě zbývají dvě poschodí ... Nápis na čtvrtém poschodí je mile překvapí: "Muži na tomto poschodí mají perfektní těla, jsou skvělí milenci, k ženám jsou velmi jemní a pozorní, všichni jsou svobodní, mají hromadu peněz a jsou připraveni oženit se".
To už jsou dámy rozhodnuté, ale předtím, než se zapíší na čtvrté poschodí, chtějí ještě vědět, co může být v pátém. Když přijdou do pátého poschodí, na tabuli stojí: "Tady nejsou žádní muži. Toto poschodí jsme postavili jen proto, aby jsme dokázali, že ženu není možné nikdy úplně uspokojit".

back for good

© jr 2002