Spolehlivá dieta
Dlouhé roky je známo, že skoro všechna dvouletá děcka jsou štíhlá. Z toho vychází následující levná a různorodá dieta. Před jejím vyzkoušením se raději poraďte s lékařem ... jinak byste za ním asi museli zajít během její aplikace.

První den

Snídaně:
Smažené vejce, topinka s džemem. Dvě sousta vejce (použijte prsty), zbytek hoďte na zem. Jedno sousto topinky, zbytek džemu rozmažte po tváři a šatech.
Oběd:
Čtyři pastelky (na barvě nezáleží), hrst rozdrcených bramborových lupínků, sklenice mléka (třikrát si usrkněte a zbytek rozlejte).
Večeře:
Čokoládová tyčinka, dva desetníky a padesátník, 4 doušky zvětralého piva.
Zákusek před spaním:
Osmažte topinku a hoďte ji v kuchyni na zem.
Druhý den
Snídaně:
Zvedněte oschlou topinku ze země v kuchyni a snězte ji. Zapijte půlkou lahve vanilkové příchuti nebo lahvičkou stolního oleje.
Oběd:
Půlka fialové rtěnky a cigareta (sníst - ne vykouřit). Podle chuti kostka ledu.
Svačina:
Olízat lízátko; až bude lepkavé, upustit venku do prachu. Zvedněte a olízejte do čista. Vraťte se s ním domů a upusťte na koberec.
Večeře:
Kamínek nebo fazole (strčit do nosu). Vylijte kolu do šťouchaných brambor a jezte lžičkou.
Třetí den
Snídaně:
Dva lívance se spoustou sirupu. Jezte prsty a ty si utírejte o vlasy. Sklenice mléka: půlku vypijete, do druhé nacpete lívance. Po snídani odlepte z koberce lízátko, olízejte a hoďte na křeslo s nejhezčím polštářem.
Oběd:
Tři zápalky, pomazánka z buráků, chleba s marmeládou. Několik soust vyplivněte na podlahu. Sklenici mléka vylejte na stůl a vylízejte.
Večeře:
Miska zmrzliny, hrst lupínků, troška vína, káva.
Závěrečný den
Snídaně:
Čtvrt tuby zubní pasty (libovolný druh), kousek mýdla, oliva. Misku vloček zalijte mlékem a posypte práškovým cukrem. Až jsou vločky nasáklé, vypijte mléko a vločkami nakrmte psa.
Oběd:
Vylízejte lupínky z podlahy v kuchyni a z koberce v obýváku. Najděte to lízátko a dojezte ho.
Večeře:
Sklenice špaget s čokoládovým mlékem. Sežvýkané maso nechte na talíři. Jako zákusek maskara.

back for good

© jr 1002