Absolutně nevhodné dárky, které by muž nikdy neměl ženě dát

  1. Nikdy ženě nedávejte něco pro "ulehčení" domácích prací, jako je vysavač, opékač topinek nebo ten mop, co nabízejí na Teleshoppingu. Jediný přístroj, který je přípustný, je vícerychlostní vibrátor (rychlosti "pomalu", "normálně" a "k čemu potřebujete muže?"). Jiným použitelným dárkem je nový typ automatické pračky s vysoceobrátkovým bubnem, na kterou se žena může posadit a přeměnit tak "prací den" na zdroj dobré nálady pro celý zbytek dne.
  2. Žádné čisticí prostředky. Řeknete něco jako "Miláčku, donesl jsem ti ten Bold 2 v 1", a abyste se co nejrychleji rozběhl koupit jí něco draahého na usmířenou.
  3. Nic ostrého, žádné kráječe nebo dokonce nože. Jednoho dne by byly použity jako zbraň proti vám (třeba až přijdete domů "z posezení s kamarády" se stopami rtěnky na límci).
  4. Nekupujte dárky pro sebe s tím, že jsou pro ni. "Zlatíčko, tuhle vrtačku jistě využiješ." Využije: vyvrtá vám s ní díru do hlavy. Další dárek už jí nebudete mít příležitost dát.
  5. Žádné flanelové prádlo, zvlášť ne takové, na němž je Křemílek s Vochomůrkou. Prozradí jí to, že ji nepovažujete za sexy ženskou. Jen se prašťte přes kapsu a kupte jí sexy prádélko; takové, jaké od vás má vaše milenka.
  6. Žádná voňavka bez slavného názvu. Stojí sice jen 50 korun, ale toaletní voda potom opravdu páchne jako toaleta, případně jako děvka, co jde za dvě piva, nebo jako vaše fusekle. Pokud se rozhodnete pro parfém, nelitujte peněz za značkové zboží.
  7. Žádné umělé drahokamy. Běda vám, až se bude chtít pochlubit přítelkyním a zkusí před nimi, jak ten "diamant" řeže sklo. Není také nejlepší nápad koupit jí "náušnice" k použití do bradavek, i když budou pravé. Mohla by se jimi chtít pochlubit na prvním mejdanu tvým kámošům.
  8. Nekupujte jí nic na sebe, i když si myslíte, že rozumíte módě. Pokud nejste transvestita, usměje se a řekne, že ty šaty jsou krásné, ale bude polykat slzy a říkat si něco jako "Proboha, kam si tohle můžu vzít, aniž by mě zatkli pro absolutní nedostatek vkusu. Kromě toho, ona ví, že kostky a proužky se k sobě nehodí.
  9. Nekupujte jí poukázku do posilovny. Většina mužů to ví od té doby, co se pokusili odpovědět jí na otázku "Nevypadám v těch kalhotách tlustá?" Pokud to uděláte, připravte se na měsíční tichou domácnost. (Nebude to tak příjemné, jak si teď možná myslíte.)
  10. V neposlední řadě varujeme před krémem proti vráskám nebo knížkám typu "Jak nebýt od pondělka do neděle stará megera". To nejsou dárky, ale důvody k vážné újmě na zdraví a soud jí takový důvod uzná.

back for good

© jr 3002