Dárek pro mou milou
aneb záměna v obchodě

Mladý muž koupil své dívce k jmeninám rukavice. V obchodě mu však omylem na místo rukavic dali dámské kalhotky. Mladý muž, aniž by věděl o této záměně, přiložil k balíčku dopis a velice se podivil, když se s ním jeho dívka rozešla.

Dopis zněl:

   Milá Pepičko,
dlouho jsem se rozmýšlel, čím bych Ti k Tvým jmeninám udělal radost. Teprve při naší poslední schůzce jsem zpozoroval, co nejvíce potřebuješ a to najdeš v tomto balíčku.
V obchodě měli jedny dírkované, ale ty jsem nevzal, protože by Ti v nich byla zima a v létě je stejně nenosíš. Nechal jsem si je přezkoušet na slečně prodavačce a velmi jí slušely.
Kéž i ty v nich prožiješ krásné chvilky. Před každým použitím si do nich nasyp klouzel, budou se Ti lépe stahovat. Věřím, že i Ty v nich bude vzbuzovat obdiv. Při návštěvě si je nestahuj celé, nýbrž je stáhni do poloviny, je to dnes moderní. Při práci si je ovšem sundej celé, aby se Ti dobře dělalo. Mohla by sis je prodřít a kdybys měla více práce, i celé potrhat.
Dej jen prosím Tě pozor, abys je někdě nezapomněla, až budeš u někoho na návštěvě a stáhneš si je. Jsou vpředu na zip a tuto výhodu oceníš teprve tehdy, až je budeš chtít rychle stáhnout.
Až je budeš chtít vyčistit, vyper je v benzině a sedni si v nich na sluníčko a budou opravdu jako nové.
A ještě něco. Až je nebudeš potřebovat, tak mi je pošli, já si s nimi budu čistit brýle.

Tvůj Alois

back for good

© jr 0002