Parodie na otázky z Bravíčka

1. Mám problémy se svými dlaněmi. Zdají se mi až příliš suché, nemají tu správnou hebkost jako v té reklamě. Co s tím?    Lucka (12)

Zkus vodu. Normálně si pusť kohoutek vodovodu a ruce si dej na chvíli pod něj. A můžeš klidně experimentovat - použij i mýdlo, hraj si s houbou. Zajímej se o novinky, začni uvažovat třeba o sprše. Vše záleží pouze na tobě. Zkus si umýt i nohy, tvůj přítel to jistě ocení.

2. V poslední době jsem si všimla, že mám nějakou nažloutlou pleť. Hrozně mi to vadí, jsem terčem posměchu svých známých. Neměla bych třeba navštívit nějakého doktora?    Huyan Chen (18)

To je zbytečné, prostě se musíš smířit s tím, že Číňané jsou všichni žlutí. A pokud se ti známí smějí, nic si z toho nedělej. Prostě se usmívej, buď v pohodě a říkej si, že jsou to stejně jenom zasraní hajzlové a zasloužili by postřílet.

3. Už dva dny chodím se skvělým klukem, panem báječným. Ve všem si rozumíme, akorát při sexu mám podezření, že svůj orgasmus jenom předstírá, aby mi udělal radost. Byla by to škoda, chceme se totiž příští týden brát a nerada bych, kdyby nám tato maličkost měla zničit naši věčnou lásku. Dá se poznat, zda je partnerův orgasmus skutečný?    Monika (11)

Bohužel, Moniko, nedá. Muži mají v těchto věcech značnou výhodu a i já mám někdy co dělat, abych zjistila pravdu. Ačkoliv jedno řešení by tu bylo. Určite jako správná dospělá žena používáš hormonální antikoncepci. Zkus ji na chvíli vysadit a pokud se ti za devět měsíců narodí dítě, budeš mít jistotu, že jeho orgasmus byl skutečný. To za to stojí, co říkáš?

4. Mám ráda rychlý sex, ale můj přítel vždy vyžaduje předehru. Někdy mu stačí pouze kratší ouvertura k Figarově svatbě od Newyorské filharmonie, jindy ale musím vydržet třeba i Dvořáka, Smetanu a Beethovena po sobě. Vůbec nejhorší je Wágner. Honza pak nadává, že u toho usínám. Neznáte nějaké jiné typy předeher? Byla bych vám moc vděčná.    Jana (28)

Ale jistě, že znám. Zkus na svého přítele třeba masáž, to se mužům líbí. A klidně mu k tomu může hrát jeho hudba. A jak na to? Polož si ho pěkně na zem a pomalu ho vysvleč z košile. Záda mu pak natři nějakým jemným olejem, vhodný je vegetol, nebo octem. Dál už je to na tobě. Obvyklou praxí je obout si gumáky nebo kanady a párkrát se mu v nich po zádech a po hlavě přejít. V Thajsku je tohle jeden z nejoblíbenějších způsobů. Uvidíš, že bude křičet blahem.

5. Pokaždé, když jedu v přeplněném trolejbusu, tajně osahávám strojek k označování jízdenek. Mám z toho strašně pěkný pocit. Je to normální? Někde jsem se dočetla, že takové lidi zavírají do blázince.    Andrea (14)

Máš pravdu, jestli na tebe přijdou, nejspíš tě zašijou někam na psychiatrickou léčebnu, oddělení těžkých deviací. Budeš tam sama na pokoji a každou noc tě budou navštěvovat zmrzačený údržbář s opilým kotelníkem. Jejich smrdutý dech pak budeš cítit po zbytek svého života, pokud dřív nespácháš sebevraždu. Nejspíš začneš pít a píchat si nějaký to svinstvo. Já to moc dobře znám, děvenko. Přestaň s tím, dokud je čas.

6. Byla jsem v sobotu se svým přítelem Radkem na zábavě. Byla jsem tam ohromě šťastná, byl to překrásný zážitek. Akorát kolem půlnoci mi partner pozvracel kabelku, bundu a vlasy. Mám teď strach, že otěhotním. Jaká je pravděpodobnost?    Katka (16)

Celkem vysoká. Bohužel to nelze přesně vyčíslit, zde také záleží na různých okolnostech. Kolik toho vypil, jaké množství, zda měli sňatky v příbuzenstvu, jestli bere nějaké prášky .. Počítej možnost tak padesát na padesát, nebo si nech poradit od publika.

7. Hrozně mi vadí, že při milování mají moji partneři zavřené oči. Nevím potom, zda jsou se mnou spokojeni a jestli z toho mají stejně nádherný pocit.    Magda (38)

Ahoj Magdi, my už se přece známe. Pracovala jsem na klinice ve stejné době, kdy ty jsi se tam léčila ze svých nekrofilních sklonů. Jak vidím, nepříliš úspěšně. Budeš se muset smířit s tím, že tví milenci mají oči jednou provždy zavřené. Strašně ráda bych ti pomohla, ale já jsem pouze doktorka psychiatrie. U mě své štěstí nenajdeě. To budeš muset u nějakého chirurga či patologa. Přeji hodně štěstí.

back for good

© jr 2002