Jste připraveni mít děti?
Svou připravenost si prověřte ulovením následujících "bobříků":

Bobřík nepořádku:
Pomažte gauč a záclony burákovou pomazánkou. Za gauč hoďte rybí tyčinku a ponechte ji tam celé léto.

Bobřík hraček:
Kupte stokilovou krabici Lego (lze nahradit velkými přípínáčky). Požádejte známého, aby je rozházel po celém bytě. Zavažte si oči a jděte do kuchyně nebo na WC. Nezařvěte (děti by se v noci probudily.)

Bobřík drogerie:
Vypůjčte si dvě malá zvířata (nejlépe poslouží kozy) a vezměte je s sebou na nákup do drogerie. Mějte je neustále na očích a zaplaťte všechno, co sežerou nebo zničí.

Bobřík oblékání:
Pořiďte si velkou nešťastnou živou chobotnici. Nacpěte ji do malého pytle tak, aby všechna chapadla zůstala uvnitř.

Bobřík krmení:
Pořiďte si velkou plastovou konvici na mléko. Naplňte ji do poloviny vodou. Zavěste ji na provaze na strop a rozhoupejte ji. Pokuste se do hubičky konvice nacpat po lžičkách navhlčené ovesné vločky a dělejte při tom ze sebe letadýlko. Potom obsah konvice vyprázdněte na zem.

Bobřík ponocování:
Připravte si malý látkový pytel a naplňte ho 4 až 5 kg písku. Nechte důkladně nasáknout vodou. V 8 večer začněte s pytlem v náručí tancovat a zpívat mu a vydržte do 9. Odložte pytel a nastavte si budík na 10 hodin večer. Vstaňte, vezměte si pytel a přezpívejte mu všechny písničky, co znáte. Vymyslete asi 10 dalších a také mu je zpívejte do 4 v noci. Dejte si budík na 5 hodin. Až zazvoní, vstaňte a spěchejte udělat snídani. Tak to dělejte pět let. Tvařte se vesele.

Bobřík kondice (pro ženy):
Přišijte si k šatům vpředu velký pytel fazolí. Noste je tak 9 měsíců. Potom 10 fazolí vyndejte.

Bobřík kondice (pro muže):
Jděte do nejbližší drogerie. Položte peněženku na pult a řekněte prodavači, ať si poslouží. Přejděte do nejbližší samoobsluhy. Zajděte za vedoucím a zařiďte, ať mu automaticky posílají vaši výplatu. Kupte si noviny. Vraťte se domů a naposledy si je v klidu přečtěte.

Závěrečný bobřík:
Najděte manžele, kteří už mají malé děti. Vykládejte jim, jak zařídit, aby byly poslušnější, klidnější, snášenlivější, chodily na nočník a chovaly se slušně u stolu. Doporučte jim co nejvíc věcí, které mohou u dětí zlepšit. Zdůrazněte jim, že nikdy nesmějí dětem dovolit, aby se proti nim vzbouřily.

back for good

© jr 1002