Poučná historka por záletníky

Nebe je totálně přeplněné a tak se Svatý Petr a "šéf" shodli na tom, že už budou přijímat jen ty, kteří zemřeli nějakou neobvyklou smrtí.

Někdo klepe na nebeskou bránu a Svatý Petr říká: "Jen neobvyklé případy."
A mrtvý hned: "Tak poslouchejte můj příběh: Vždycky jsem si myslel, že mě žena podvádí. Tak jsem ji chtěl překvapit, šel jsem o tři hodiny dřív z práce, vyběhl jsem sedm poschodí až k mému bytu, rozrazil jsem dveře, prohledal celý byt a na balkóně našel chlapa, který visel na zábradlí. Tak jsem vzal kladivo a praštil ho do prstů. Spadl dolů, ale přistál na keři a zase vstal…svině! Tak jsem šel do kuchyně, popadl ledničku a hodil tu věc z balkónu.Trefa! Ten sviňák byl sice na placku, ale já jsem z toho celého stresu dostal infarkt."
"OK," říká Petr. "Schváleno, můžete dovnitř."
Krátce nato zase někdo klepe. "Jen neobvyklé případy."
"Žádný problém," na to mrtvý, "Jen si tak dělám ranní rozcvičku na balkóně jako každý den, ale zakopnu o tu blbou stoličku a už letím přes zábradlí. V opravdu poslední vteřině jsem se chytl zábradlí o patro níž a myslím si, jaké to štěstí, že ještě žiju. Pak ale přišel nějakej idiot a praštil mě kladivem přes prsty. Zřítil jsem se dolů, ale přistál jsem na keři a pomyslel si, že to se jen tak nestává…podruhé jsem přežil. Pak se ale podívám nahoru a dopadne na mě lednička."
"Dobře" říká Petr "můžete dovnitř."
Vzápětí další klepání. Ozve se Svatý Petr: "Jen neobvyklé případy."
"Nojo," odpoví mrtvý "po jednom fakt žhavým čísle sedím úplně nahej v ledničce .."

back for good

© jr 2002