Návod jak sbalit babu

Jmenuju se Jarek Nakysly. Robin v Ostravě a co, to ván neprozradím, bo chcu zůstat trochu inkognito. My v te naši firně mame tež ten internet a občas po šichtě ni šef dovolil si na chvili po něm zabrouzdat (fajne slovo - s kánošena většinou brouzdáne po interfernetu). Brouzdán rád, bo se dovin spousty infornaci a rychle. Občas čtu i to Dovídání o ton psovi a Novinky. Ty sou doóre jak cyp, nejlepši bych řek. Ale nedávno ni tak zpěnily krev jakynsi článkem Jak sbalit chlapa, který byl úplně nepravdivy a baba, co by se tak chovala, bych zfackal a poslal robit na šachtu. Tak jsen sí řeknul: "Kurva, Jardo, napišeš jim do těch Novinek članek o balení bab, aby ti synci v Praze věděli, jak se to ná robit, a nechovali se jak iiake vyfintěne slečinky." Ja co řeknu, to zrobim. Za Dar hodin byl tlanek na světě. Trochu mi s nín ponoh Honza Balutek, ale chtěl to skoro cele přepsat, bo pry že nepišu česky. Takě kidy. Tak jsem mu to zatrhnul.
Nejdřív si musitě uvědomit, jaku babu (a na jak dluho) vlastně chcetě. Jestli enem na jednu noc nebo na dluhy a trvaly vztah. To je rozdíl jak cyp.
Když chcete babu sbalit jen pro srandu, je to nejlepši na disku, tan se totiž scházejí ty nejhezči a většinou i snadno přístupne. Důležite je, co si dáte na sebe. Koženě a riflově věci jsou pičou ke zdi, ted frči hlavně značkove boty a plandave košile s kytkana nebo hodně barevne. Vyjebejte se na varování ministra zdravotnictví a do koutku zastrčte nějaku ciparetu, nejlíp americkou, par piv(712) nezaškodi. Netančete na ty ducduc chujoviny, naopak valte do diskžokeja, aby zahrál nějaku Nirvanu nebo Metallicu a pak to teprv na parketu pořadně rozpařte. Po take palbě většinou nasadí oploddovaky, tak jděte za nějakou pěknou babou, co jste si vyhlédli, a řekněte si o tanec. Ale bacha, aby tam neměla nabijaka bo tež nůžete dostat taku po papuli, že se zvednete až ráno. Při ploužení se představte, řekněte že máte venku auto, a když s váma nepůjde, zkuste zbalit nějakou jinou. Aspoň jedna se dá určitě přemluvit. A když ne, tak sorry, bo mi to tak funguje.
Pokud vás jednonocovky nebaví a chtěli byste radši nějaku babu nadlouho, třeba í do snrti (to je jako že si ji vezmete), je nejlepší ji sbalit někde v robotě. A žádoou krasavici! Ňáku nornální babu, u které náte vždy větši jistotu, že vám nezahne jak baba s missi tváří (tady ně Honza přesvědčil, abych to změnil bo původně jsen napsal s missín ksichtem - jako co ná pěkny ksicht jak ňáká miss). Potkáte se, prohodite pár nilých slov,(z kund ste, na kere šachtě robitě a tak) pak ji pozvete do nějakě kavárny a hlavně vůbec nespěcháte na sex. To je nejhlavnější. Aby ji bylo jasne, že jí náte opravdu redi a že vás nezajíná jen přes postel. Až se zamiluje (to se stava), přijde to sano. Sanozřejmě během námluv můžete použivat první část návodu, abyste se i trochu odreagovali. Ale bacha, ať se to ta "natrvalo" nedovi, bo to by byl pruser jak cyp. Tolik času v piči a nic...
Tuž jsen napsal, co jsen chtěl a doufám, že vám to bude ve vašem osobnim životě ku prospěchu.

Pozn. AS k "balení" dívek: Nejlepší způsob jak sbalit babu (např. aby se vešla do kufru) je prachobyčejná sekera.

back for good

© jr 4002