Bonus na důchod

Pentagon ve svém posledním průzkumu zjistil, že v aktivní službě se nachází příliš mnoho generálů a tak se rozhodl jim nabídnout dřívější odchod do důchodu s tím, že dostanou speciální bonus. Slíbili, že každému generálovi, který odejde do důchodu hned teď, dostane plný plat do konce roku plus $10,000 za každý palec naměřený v rovné čáře mezi jakýmikoliv dvěma částmi generálova těla s tím, že generál sám si může dané dva body vybrat.
První muž, generál letectva, přijal. Nechal se změřit od vršku hlavy až k patám. Naměřili mu šest stop a on si odnesl šek na $720,000.
Druhý muž, armádní generál, se nechal změřit od prstu u natažených rukou (nad hlavou) až k patám. Naměřili mu osm stop a on si odnesl šek na $960,000.
Když se přihlásil třetí generál, starý šedivý mariňák, zeptali se, odkud kam se chce nechat změřit. On povídá: "Od špičky mého přirození až ke konci varlat." Muž, co vyplácel penzi se mariňáka zeptal, jestli si to ještě nechce rozmyslet a řekl mu, kolik vypláceli jeho dvoum předchůdcům. Mariňák trval na svém a jelikož si na to muž, co měřil sám netroufl, rozhodl se k tomuto přizvat lékaře. Lékař poprosil generála, aby si sundal kalhoty a trenýrky, což generál udělal. Přiložil metr na špičku jeho penisu a začal pracovat. Najednou řekl: "Pane Bože!!! Kde jsou vaše varlata????" a generál mu odpověděl: "Ve Vietnamu."

back for good

© jr 5002